Vyprodejskladu.eu

Výprodejskladu.eu je ryze česká společnost, která nabízí ložní prádlo, povlečení, ručníky, ubrusy, deky, oblečení a například i potřeby do kuchyně po celý rok za ty nejlepší ceny na trhu. Aktuálně můžete navíc využít ještě mimořádných akcí, kdy slevy dosahují až 70% na veškerý zmiňovaný sortiment, takže zde nakoupíte doslova za hubičku. K aktuální akci běží i reklama v televizi. Stránky Výprodejskladu.eu představují především internetový e-shop. V Praze, Pardubicích, Hradci Králové, Nymburce či Náchodě však fungují i kamenné prodejny značky. A na co se v aktuálních Výprodejích skladů eu cz můžete těšit?

Povlečení i oblečení na Výprodejskladu.eu

Katalogy internetového obchodu Výprodejskladu.eu nabízejí kompletní sortiment nejen povlečení a ložního prádla, ale i dalšího bytového textilu. Najdete tu nejrůznější ručníky, osušky, polštáře, přikrývky, matrace, plenky a dále také dámské, pánské i dětské oblečení, termoprádlo či potřeby do kuchyně. Hlavní část katalogu na Výprodeje-skladu-eu tvoří ale ložní prádlo. Z jednotlivých druhů materiálů zde zakoupíte povlečení mikroplyšové, bavlněné, flanelové, krepové, saténové, jersey nebo damaškové. K dispozici jsou polštáře, deky, přikrývky i prostěradla. Jak název obchodu napovídá, všemu vévodí velmi nízké ceny a to nikoliv na úkor kvality. E-shop Výprodejskladu.eu nabízí jedny z nejlevnějších cen na českém internetu a to jak na povlečení a bytový textil tak i na prodávané oblečení a termoprádlo.

Navštivte e-shop i prodejny Výprodejů skladů eu

Všech akcí a výprodejů můžete využít v internetovém obchodě i ve vybraných kamenných prodejnách. Cena poštovného je 80 Kč a při útratě nad 2000 Kč je doprava úplně zdarma. V roce 2015 funguje také zatím omezená síť kamenných prodeje a to konkrétně v Praze, Pardubicích, Hradci Králové, Náchodě a Nymburce. Prodejny v dalších městech, jako je například Liberec, Teplice, Most, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Brno, Vsetín, Uherské Hradiště, Ostrava či Opava snad budou otevřeny již brzy.

Tagy: výprodejskladu.eu, výprodej-skladu-e.u., výprodej-skladu-eu-cz