RALI Decor

Rali Decor je známou společností, která nějakých 20 let provozuje na českém území zásilkový katalog s bytovým textilem. Za tu dobu si značka získala stovky pozitivní recenzí, zkušeností a hodnocení a to i v internetových diskuzích. Původně šlo o zásilkový obchod, který se zákazníky komunikoval prostřednictvím papírového katalogu, v současné době se ale nabídka Rali Decor přesunula spíše na internet. V online eshopu si tak zákazníci mohou prohlédnout celou nabídku bytového textilu a ložního prádla, odkud je možné je taky objednávat. Samozřejmostí jsou četné výprodeje, akce a slevy.

Záclon a bytový textil Rali

Eshop Rali Decor představuje několikastránkový katalog, ve kterém můžete spokojeně listovat několik hodin a hledat takové kusy, které by se nejvíce hodily do vašeho domova. Najdete zde přehlídku závěsů, záclon, ubrusů, povlečení i prostěradel v různých rozměrech, materiálech a hlavně dekorech. V eshopu Rali.cz najdete soustu kategorií, kde můžete okukovat a vybírat zboží. Zatoulat se můžete do oddělení s povlečením a koupit si povlečení mikroflanelové, mikroplyšové, mikrokrepové či povlečení z krep nebo jersey.

Vysoké popularitě se u Rali Decor těší i záclony a závěsy, kterých tento prodejce nabízí opravdu mnoho – tak moc, že je zde tato kategorie rozdělena hned do několika podkategorií, včetně kusových a metrážových záclon. A hezké je, že vedle jednotlivých typů záclon je v eshopu Rali Decor umístěn taky jejich výprodejová kategorie, kde tyto záclony pořídíte levně. Zásilkový katalog Rali Decor pak nabízí další bytové textilie a vybavení domácnosti. Jsou tu taky ručníky a osušky, pleny, hračky, ubrusy, koupelnové přeložky nebo třeba samolepky na zeď. Najdete zde tak mnoho hezkých věcí, se kterými můžete z prachsprostého bytu vytvořit domov.

Zásilkový katalog Rali Decor

Zboží společnosti Rali Decor dneska nejlépe pořídíte prostřednictvím internetového eshopu, i když stále můžete listovat papírovým katalogem. Zboží této značky má v recenzích a diskuzích jen ty nejlepší hodnocení a zkušenosti. Možnost osobního odběru zde bohužel žádná není, nicméně si zboží můžete nechat doručit některou z nabízených přepravních společností. Jendou z nich je PPL, druhou pak Česká pošta. V obou případech vás doprava balíku vyjde na 120 Kč, které společně s cenou zboží zaplatíte při převzetí zásilky. Pokud ale objednáte textilie a prádlo za aspoň 1600 Kč, máte aspoň dopravu grátis. Obzvláště doporučit můžeme sekce se slevami, výprodeji, akcemi a slevovými kupóny.