SCAN quilt

Značka SCAN Quilt vznikla roku 1992 jako dílo společnosti Silex s.r.o.. Ta v České republice provozuje síť asi 30 prodejen, ve kterých svým zákazníkům den co den nabízí lůžkoviny, povlečení, matrace a celkově zdravý spánek. Značka se vyznačuje nejširší nabídkou vzorů a designů v České republice – v zásobě má kolem šesti set nápadů, kterými dokáže uspokojit vkus a touhy každého zákazníka. A právě široký výběr je věcí, které si zákazníci v recenzích a diskuzích cení nejvíce. O dobré hodnocení a zkušenosti se zasloužily také bohaté sekce s výprodeji, slevami a akcemi.

Povlečení a ložní prádlo z dílen Scan Quilt

Od svého počátku je značka Scan Quilt mistrem ve výrobě přikrývek a dalšího ložního prádla. V současné době ale ve svém online katalogu a eshopu v jednom nabízí přece jenom více, než jen to. Při bližším zkoumání návštěvník zjistí, že je možné zde koupit kompletní vybavení postele, dekou a polštářem počínaje a pěkným povlečením a prostěradlem konče. V eshopu pak najdete i další věci, jako župany a ručníky, věci do kuchyně, plédy, matracové chrániče nebo prostě jen doplňky.

Ložní prádlo na stránkách Scan Quilt můžete vybírat podle různých parametrů – najdete zde modely z bavlny i z polyesteru, volit ale můžete i třeba podle toho, jestli se vybrané povlečení musí žehlit nebo ne. Najdete zde i prostěradla – z froté, z jersey, nebo nevypínací prostěradla z materiálu bambus lycra. Další části katalogu pak dotvářejí peřiny Scan Quilt, polštáře a další lůžkoviny. To vše můžete pořídit klidně i se slevou v části katalogu označené jako Akce.

Oficiální e-shop scanquilt.cz

Pro všechny zákazníky je zde připraven eshop společnosti neboli internetový obchod. E-shop se postará i o to, aby vám zboží bylo doručeno až domů. Najdete ho na scanquilt.cz a zvolit můžete služby České pošty nebo společnosti PPL. Poštovné se vejde do 110 Kč, které můžete společně s cenou balíku zaplatit při převzetí zboží (v tom případě si připlatíte 40 korun za dobírku), nebo zaplatíte bankovním převodem. Pokud ovšem nakoupíte zboží za aspoň 2500 korun, máte dopravu zdarma, a pokud necháte v eshopu aspoň 20 000 korun, můžete počítat dokonce s 10% slevou.

Lůžkovin a bytový textil Scan Quilt si můžete prohlédnout na internetu, ovšem za návštěvu může stát i některá z prodejen. Povlečení od Scanquilt si v diskuzích získalo spoustu pozitivních recenzích, hodnocení a zkušeností o čemž se zde můžete přesvědčit na vlastní oči. V České republice máme prodejen něco přes 30 a jejich kompletní seznam je v odkazu výše. Zde zjistíte, že jsou tyto prodejny třeba v Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, v Praze a ještě v několika dalších městech. Také zde na vás čekají bohaté slevy, výprodeje a akce.