Výprodejskladu

Eshop Vyprodejskladu.eu je zajímavým online obchodem, kde může zákazník sehnat různé druhy zboží – od bytových textilií, ložního prádla a povlečení, přes módu a oblečení, až po potřeby do kuchyně. Jak název vypovídá, jedná se o výprodejový e-shop, tudíž na webu vyprodejskladu.eu pořídíte zboží výraznými akcemi, výprodeji a slevami, dosahujícími od 50% do 70%. Nakupovat zde můžete online, ovšem navštívit můžete kamenné prodejny v Praze, Hradci Králové, Náchodě, Pardubicích a Nymburce. Nízké ceny a slušná kvalita vysloužili obchodu v diskuzích a recenzích samá pozitivní hodnocení a zkušenosti.

Ložní prádlo a povlečení ve slevách a výprodejích

I když je nabídka zboží webu vyprodejskladu.eu vcelku široká, obchod se prezentuje hlavně jako prodejce levného ložního prádla a bytového textilu. V oddělení s ložním povlečením najdete kusy vyrobené ze všem známé bavlny či flanelu, je ale možné koupit tu i povlečení z mikroplyše, saténu, krepu či z luxusního damašku. Pokud si potrpíte na originální design, můžete dát přednost francouzskému povlečení, či povlečení s fotopotiskem. K tomu si zde můžete koupit taky prostěradla – z froté materiálu, jersey, bavlněná prostěradla i prostěradla mikroplyšová.

V dalších částech katalogu pak najdete bytový textil, koupelnové textilie a taky už zmíněné oblečení, termoprádlo či třeba kuchyňské vybavení. Část s bytovým textilem je zaplněna hlavně polštáři a přikrývkami, koberci a záclonami a závěsy. V oddělení s ručníky a osuškami pořídíte třeba i pěkné osušky pro děti. Za zmínku stojí i část e-shopu s označením Totální výprodej. Zde najdete mix všeho zboží z obchodu ve výprodejích, slevách a akcích s cenami už od 60 Kč. I přes nízkou cenu udělují diskuze a recenze bytovému textilu této značky vysoká hodnocení i dobré zkušenosti.

Prodejny a e-shop Vyprodejskladu.eu

Pro všechny zákazníky z celé České republiky je v provozu internetový obchod vyprodejskladu.eu. Nákup zde není komplikovaný, zboží totiž doručuje jen Česká pošta (eventuálně si objednávku může zákazník vyzvednout v Hradci Králové). Doprava vyjde na rovných 80 Kč, kterým se ještě může přičíst dalších 40 korun, budete-li platit na dobírku. Eventuálně můžete zaplatit ještě předem převodem na účet nebo hotově při převzetí zboží. Kromě toho můžete osobně navštívit i zmíněné kamenné prodejny. V roce 2015 jich ale u nás zase tak moc není. Nacházejí se jen ve městech Hradec Králové, Nymburk, Praha, Náchod jedna je taky a v Pardubicích.