Bonprix

Bonprix byl v našich končinách dlouhou dobu znám svým papírovým katalogem, v posledních letech se ale přece jen více – méně přestěhoval na internet. Značka spadá pod společnost Otto Versand, která sídlí v Hamburku, a je na trhu nějakých 26 let. Bonprix známe hlavně jako prodejce oblečení, v nabídce se ale najdou i boty a doplňky a v neposlední řadě jde taky o prodejce slušné zásoby bytového textilu a praktických vychytávek do domácnosti. Samozřejmostí jsou i bohaté akce, výprodeje a slevy. V diskuzích a recenzích najdete na věci od Bonprix samé kladné zkušenosti a hodnocení. A co konkrétně zde naleznete?

Bytový textil z internetového obchodu Bonprix

Bonprix.cz je zkrátka eshopem, ve kterém najdete ode všeho trochu – tu více či méně kvalitní oblečení, tam módní doplňky a taky vybavení domácnosti, tedy textilie, vybavení kuchyně a koupelny, dekorace nebo praktické doplňky. Bytový textil zde najdete hned na několika místech. Část ho najdete v kategorii pojmenované jako Textil. Zde jsou k vidění takové věci, jako koberce a rohožky, potahy, povlaky na polštáře, povlečení, prostěradla i přehozy a deky. Dalším oddělením s textiliemi pak v katalogu Bonprixu najdete s označením Okno – to jsou takové ty věci, jako záclony, závěsy a rolety.

Kupříkladu povlečení si můžete vybrat nejen s různými designy, ale hlavně vyrobené z různých materiálů, podle toho, který je vám více příjemný: seženete zde bavlněné povlečení, povlečení z jersey, linonu i mikrovlákna a to v kolekcích pojmenovaných bpc living a bpc living bonprix collection. Obdobně se dá mluvit i o závěsech a záclonách, prostěradlech a dalším bytovém textilu, kterého v katalogu Bonprix najdete mnoho a mnoho. Výprodeje, slevy a akce jsou pak zde samozřejmostí.

Placení, doprava, vrácení zboží

Nákupy povlečení a bytového textilu probíhá z katalogu stejně, jako nákupy oblečení a doplňků. Zboží si můžete vybrat online i z papírového katalogu (i když přes e-shop je výběr větší) a zboží objednáte buďto online, nebo i poštou či po telefonu. Bonprix vám vybrané zboží pošle prostřednictvím České pošty a to jako Balík do ruky nebo Balík na poštu. Za dopravu si eshop účtuje rovných 129 Kč, které společně s cenou zboží platíte až při převzetí balíku. E-shop je možné nvštívit na bonprix.cz a veškeré zakoupené zboží můžete do 14 dní bezplatně vrátit. Podle diskuzí, recenzí, hodnocení a zkušeností zákazníků však zde problémy bývají velmi zřídkavé.