Bonatex

Bonatex je online prodejcem bytového a hlavně ložního textilu. Značka je sourozencem Astarexu, který se mimochodem zabývá prodejem spodního prádla a společně tyto eshopy spadají pod společnost Astarex s.r.o., která mimochodem existuje od roku 2001. Na stránkách Bonatex.cz můžete hledat vybavení pro svou domácnost a pohodlí – tedy povlečení, ručníky, župany i třeba polštářky. Internetový obchod má v diskuzích a recenzích přes 98% pozitivních hodnocení a zkušeností, ceny jsou příznivé a nechybějí ani slevy, akce a výprodeje.

Bytový textil a ložní prádlo Bonatex

Eshop Bonatex.cz je velkým prodejcem textilního vybavení domácnosti. Do jeho katalogů můžete nakoupit vždy, kdy zatoužíte po novém povlečení a prostěradlech, Bonatex ale prodává i další věci, jako polštáře a přikrývky, ručníky a osušky, župany, pyžama a další věci. Nabídka povlečení sestává z modelů různých velikostí a vzorů, které jsou vyrobeny z hladké bavlny, bavlněného saténu, či bambusu. Na své si zde ale přijdou i ti, kteří dávají přednost krepovému povlečení či povlečení z flanelu. Stejně jsou na tom i prostěradla, která Bonatex prodává ve verzích z jersey, bavlny, flanelu i bambusu.

Obdobně jsou na tom další části e-shopu, kde se může pozorný zákazník podívat na ručníky a osušky, nejen z obvyklé bavlny, ale i z bambusu. V katalozích pořídíte jak ručníky do koupelny, tak velké plážové osušky, dětské ručníky a taky dárkové sady ručníků a osušek. Vedle tohoto pak můžete zamířit do oddělení s župany a pyžamy pro celou rodinu, či mezi polštáře a deky. A pokud chcete něco z toho za zvýhodněnou cenu, můžete nakouknout do oddělení s výprodeji, slevami a akcemi.

Doprava a platba na Bonatex.cz eshop

Hlavní stránky značky fungují zároveň jako internetový obchod. Osobní odběr je možný jen ve výdejním místě v Náchodě. Jinak se může zákazník spolehnout jen na kurýrní služby nebo Českou poštu. Zboží od Bonatexu doručují PPL, České pošta a In Time – doprava od PPL vyjde na 89 korun, v případě dalších dopravců zaplatíte 79 korun. Platit můžete online kartou i převodem, stejně tak hotově při převzetí zboží na prodejně v Náchodě nebo svému kurýrovi. Pokud ovšem za zboží z katalogů utratíte aspoň 2000 korun, máte přepravu domů vždy grátis. Celou nabídku obchodu je pak možné prohlédnout na bonatex.cz. Recenze, hodnocení a zkušenosti zákazníků jsou v internetových diskuzích pozitivní a nákup bytového textilu zde lze jen doporučit.