JIMI Textil

Online obchod Jimi Textil funguje na českém internetu od roku 2002. Jde o prodejce ložního a bytového textilu, který eshop rozesílá jak na našem území a od roku 2008 taky na Slovensko. Online obchod spadá pod společnost Jimi Nihošovice s.r.o. a jedná se o jednoho z největších prodejců povlečení, ložního prádla, záclon i závěsů u nás. Katalog prodejce si je možné prohlédnout online přímo na internetových stránkách. Bohaté výprodeje, akce a slevy sem každý den lákají stovky zákazníků, kteří obchodu v recenzích a diskuzích udělují samá pozitivní hodnocení a zkušenosti.

Katalog bytového Jimi Textilu

V katalogu Jimi Textil najdete k výběru kupříkladu pestrou paletu záclon a závěsů. Pod touto značkou seženete záclonovou metráž, kdy si vyberete, kolik té které záclony chcete, v eshopu je ale taky velký výběr v kategorii hotových záclon, tedy záclon, které stačí jen pověsit. Samostatnou kategorii pak v katalozích Jimi Textil mají závěsoviny a voály, s jejichž pomocí můžete skrýt svůj prostor před dotěrným sluníčkem i zvědavými zraky lidí z ulice. Díky výprodejům, slevám a akcím vás to ani na moc nevyjde.

Eshop Jimi Textil ovšem nepředstavuje jen a pouze nabídku záclon a závěsů, návštěvník zde totiž najde taky přehlídku ložního prádla a lůžkovin, tedy polštářů a dek. Koupíte zde povlečení a prostěradla pro dětskou postýlku, ale i pro dvoulůžko a to z různých materiálů. Nabízí se stará dobrá bavlna, Jimi Textil ale prodává taky povlečení z krepu, flanelu nebo bavlněného saténu. V dalších částech jsou pak zahrnuty praktické věci, jako jsou utěrky a ručníky, nebo se sem můžete podívat i po ubrusech, které Jimi Textil nabízí ve svátečním i všedním designu. Pro radost si zde můžete koupit i dekorace v podobě polštářků, damaškových šál nebo damaškových ubrusů.

Nakupujte s poštovným jen 79 korun

Ložní prádlo a bytové textilie Jimi Textil najdete k prohlédnutí a hlavně k výběru přímo v online katalogu na internetových stránkách značky. Stejně tak můžete objednávat zboží i přes telefon a to na jednom z čísel 383 373 290, 607 708 500 nebo 383 800 008. Tak či tak se ale o doručení zboží postará Česká pošta a doprava vyjde na 79 korun. Ty, společně s cenou objednávky, zaplatíte při převzetí zboží, tedy na dobírku. JIMI Textil si v recenzích a diskuzích vede velmi dobře a zákazníci s ním mají 99% kladných hodnocení a zkušeností. Potěší i probírané slevy a výprodeje a podle celkových hodnocení zákazníci zařadili obchod Jimi Textilu mezi nejlepší ve své kategorii.