Bonami

Stránka Bonami.cz není jen tak obyčejným eshopem. Zboží se zde totiž moc dlouho neohřeje, vlastně sem jen tak nakoukne a hned zase zmizí z katalogů, aby uvolnilo místo novému. To ale znamená jen to, že je možné se sem vypravit vždy pro něco nového. Většina nabízených kousků jsou módní úlovky pro zpestření domova, tedy nejrůznější bytové doplňky s nápadem, pořídíte zde ale taky doplňky pro sebe nebo pro své blízké. V recenzích a diskuzích najdete na tento obchod samé pozitivní zkušenosti a recenze a v katalogu nechybějí ani četné akce, výprodeje a slevy.

Originální designové doplňky a bytový textil Bonami

V eshopu Bonami.cz se můžete podívat na dnešní kampaně, kde se nacházejí nejžhavější novinky, nakouknout můžete ale i mezi skladovky, což jsou kusy, které se v tomto obchodě ohřejí o trochu déle. Celkově je možné v katalozích pořídit designové vybavení domácnosti, tedy bytový textil a vybavení ložnice obecně, nábytek a svítidla, věci do kuchyně či jídelny a taky pěkné dekorace do celého bytu. Bonami eshop je vyplněný spoustou nejrůznějších doplňků do domácnosti, mezi kterými jsou taky bytové textilie. Nakouknout sem můžete pro zvláštní, designové povlečení a polštářky, kde seženete občas i dost unikátní kousky.

Pro milovníky vintage stylu se tu mohou objevit polštářky s květinovým vzorem, který měly rády naše babičky. Pokud se nemůžete dočkat jara, můžete si pořídit polštářek Spring birds s ptáčkem a větvičkou rozkvetlé jabloně. A pokud jste spíše na minimalismus, najdete zde i modely s geometrickými vzory. Tak jako tak ale eshop Bonami představuje širokou nabídku povlečení s důrazem na kvalitní, originální design. Přesně toho si zákazníci v recenzích a diskuzích cení nejvíce. To nakonec neplatí jen pro povlečení, ale i pro další bytový textil a doplňky v podobě ručníků, utěrek, kuchyňského textilu, ale i koberců, polštářků a dek.

Jak nakoupit přes e-shop Bonami.cz

Oficiální stránky internetového obchodu jsou velmi vkusné a přehledné. Eshop žel bohu nevlastní kamenné prodejny. Pokud ale nemůžete žít bez možnosti osobního odběru, nemusíte na tento e-shop úplně zanevřít – nabízí totiž možnost převzít zboží z katalogů v některém z odběrných míst Uloženka (za 29 Kč) nebo i ze samoobslužných míst Poštomat (za 79 korun). E-shop je možné navštívit na bonami.cz. Dále pak můžete klasicky spoléhat na Českou poštu a její Balík do ruky za 99 korun nebo společnost Geis s dopravou za 89 Kč. Platit můžete kartou, bankovním převodem a rychlým bankovním převodem. A ať už zvolíte jakýkoli typ dopravy a platby, pokaždé platí, že nakoupíte-li zboží za aspoň 1000 korun, máte jeho dopravu zdarma a to platí i na zboží z akcí, výprodejů a slev.