4Home

Společnost 4Home je známý prodejce povlečení všeho druhu. V katalogu značky ale najdete další vybavení domácnosti jako potřeby pro úklid a taky příslušenství na zahradu nebo dokonce i módu. Značka u nás funguje hlavně jako eshop, ovšem zákazníci mají možnost navštívit taky nejednu kamennou prodejnu. Internetový obchod 4Home si získal od zákazníků řadu pozitivních recenzí a v diskuzích najdete spoustu kladných zkušeností a hodnocení od nakupujících. V obchodě najdete i velké množství slev, akcí a výprodejů.

Povlečení, vybavení domácnosti i móda

Eshop 4Home je online obchodem opravdu pro domov. Zákazníci sem mohou chodit pro vše, co by mohli potřebovat pro vybavení domácnosti – od zahrady, přes koupelnu a kuchyň, až po obývák. A ještě k tomu zde najdete i módní doplňky. Zajímavé je ovšem oddělení bytového textilu – povlečení a prostěradla, polštáře s přikrývkami, ovšem i deky, koberce, koupelnový a kuchyňský textil či závěsy a záclony do celého bytu. Pro zákazníky je tu přichystaný opravdu velký výběr – jen do kategorie s ložním povlečením je vměstnáno celkem 12 druhů povlečení – samozřejmě všem známé krepové či flanelové povlečení, pro zájemce je ve výběru taky saténové povlečení, povlečení ve 3D provedení, modely s fotopotiskem zvířat nebo třeba známých osobností. Obdobně jsou na tom ostatní oddělení s bytovým textilem, kde narazíte tu na jersey či flanelová prostěradla či na zdravotní a dekorativní polštáře.

Eshop 4Home – platba, doprava, osobní odběr

Největší výběr ale zákazníka samozřejmě čeká v eshopu, který je koneckonců taky online katalogem značky. Stránky značky naleznete na 4home.cz. I když si ale něco vyberete online, máte možnost převzít si zboží osobně a ušetřit tak na poštovném. Možnost osobního odběru máte na 4 výdejních místech v Praze, Brně, Ostravě a v Hradci Králové. Dále pak 4Home odesílá zboží na odběrná místa Uloženky, tedy i do Liberce, Ústí nad Labem, Plzně nebo Zlína.

Pokud se ale ve vašem městě nenachází žádné z těchto odběrných míst, může vám zboží doručit Česká pošta. Celková cena dopravy se pak vypočítá podle toho, jak platíte a jak k vám bude zboží doručeno – třeba za dopravu od pošty a platbu na dobírku zaplatíte 89+40 Kč (tedy 129 celkem), pokud zaplatíte online nebo kartou, účtuje si 4Home jen 89 Kč za dopravu. Levněji vyjde osobní vyzvednutí, kdy platíte jen 29 korun za dopravu na místo převzetí. Eshop 4Home získal v diskuzích spoustu kladných recenzí, hodnocení a zkušeností a výběr povlečení a bytového textilu je zde skutečně široký.