Cunami

Online obchod Cunami.cz je eshop, který má za úkol přeměnit ložnici zákazníků v luxusní místo. Aspoň tak jej představují majitelé, pravda je taková, že je možné se sem vypravit pro povlečení a další ložní prádlo, stejně jako pro další bytový textil, spodní prádlo i plavky. Internetový obchod Cunami.cz spadá pod společnost Karmato s.r.o., jejíž majitelé provozují online obchody od roku 2011. Za tu dobu si značka vysloužila stovky pozitivních recenzí a hodnocení, což zákazníci potvrzují i v internetových diskuzích. Chválu si zde získaly hlavně četné výprodeje, slevy a akce.

Povlečení, prostěradla a další ložní prádlo

E-shop Cunami.cz prodává bohatý sortiment nejen ložního prádla. Veškerá nabídka online obchodu se vyznačuje tím, že jde o zboží nabízené v akcích a výprodejích se slevou ve výši až 50 procent. V online katalozích Cunami.cz seženete mimo jiné taky spodní prádlo pro muže a ženy, včetně nabídky erotického prádla. Prim zde ale hraje už zmiňovaná nabídka ložního prádla a bytového textilu obecně. Seženete zde ode všeho trochu – povlečení i prostěradla různých druhů, ve velikostech pro jednolůžko i na dvě postele. V katalogu najdete bavlněné povlečení, povlečení ze saténu, krepové či mikro povlečení – všechny druhy s označením Deluxe.

Vybrat si můžete taky něco z povlečení z fotopotiskem či z flanelu. Dále pak v tomto eshopu koupíte dekorační polštáře, chrániče matrací, přehozy, deky a další bytové textilie. To vše v mnoha různých nápaditých designech, které mají potěšit jak příznivce barev a třeba i pohádkových postaviček, tak taky ty, kteří si potrpí na jednoduchost, minimalismus a eleganci. V recenzích a diskuzích si právě toto zákazníci chválí nejvíce. Vybrat si můžete z nabídky žhavých novinek, eshop ovšem nabízí taky zboží v akci a v neposlední řadě i ve výprodeji.

Vše o nákupu přes eshop Cunami.cz

Nabídku obchodu si můžete osobně prohlédnout na internetových stránkách. Prodejce nabízí jen jednu prodejnu sloužící zároveň jako výdejní místo eshopu. Obchod je umístěn v Praze a jinde už Cunami něco jako prodejny neprovozuje. V eshopu Cunami.cz můžete za zboží zaplatit třemi způsoby – platební kartou online, bankovním převodem nebo na dobírku. Prodraží se pouze dobírka, za tu si zákazník připlatí 20 Kč. Pokud si vyberete některou z přepravních společností, platíte 99 Kč. Osobní odběr na prodejně v Praze je pak zdarma. Pozitivní recenze, diskuze a hodnocení zákazníků značí, že nákup povlečení zde lze jen doporučit. A to nejen díky výhodným akcím, výprodejům a slevám.