Dormeo

Značka Dormeo spadá pod slovinskou společnost Moderna. Ta krom Dormeo založila stojí ještě za značkami Stilago, Delimano, Shark… Konkrétně Dormeo je výrobcem matrací a dalších lůžkovin z kvalitních, často i přírodních materiálů, které mají odpovídat moderním standardům a přispívat ke zkvalitnění spánku majitele. U nás je známá původně z teleshopingu, výrobky jsou ale k dostání taky v kamenných prodejnách a přes e-shop. Zákazníci potěší i časté výprodeje, akce a slevy a celkové si v recenzích a diskuzích vede Dormeo podle zkušeností a hodnocení jeho zákazníků, velmi dobře.

Dormeo eshop – kompletní vybavení pro ložnice

V internetovém obchodě Dormeo seženete prakticky všechno, co potřebujete pro spánek a odpočinek. Značka je známá hlavně svými matracemi, v katalogu a eshopu Dormeo ale pořídíte taky polštáře a přikrývky, povlečení, rošty a část eshopu obývají taky postele a noční stolky. Nabídku matrací Dormeo tak asi není třeba popisovat mnoha slovy. Ovšem co povlečení z eshopu Dormeo? V nabídce je několik kolekcí. Pořídit si můžete povlečení Symphony, vyvedené hned ve čtyřech barvách, vždy ze 100% bavlny. Alternativou je proužkované Warm Hug, které svým designem má zapadnout do zimních měsíců.

Dalším možností je povlečení Natural Touch, v elegantním, jednobarevném designu, vyrobené z bavlněného saténu. Ze stejného materiálu je i povlečení s kroužky Twins a nebo je tu ještě kolekce s názvem Variety. V jednotlivých kolekcích povlečení najdete kusy pro obléknutí peřiny a polštáře, kolekce Natural Touch nabízí taky prostěradla. Vedle tohoto pak v internetovém obchodě Dormeo koupíte i samotné polštáře a deky. Vybrat si můžete rovněž z velkého počtu modelů, uzpůsobených podle toho, jak rádi spíte a čemu dáváte přednost. A na závěr zde nechybějí ani slevy, výprodeje a akce.

Internetový obchod Dormeo.cz

Kompletní nabídku zboží Dormeo najdete na stránkách online e-shopu. V tomto obchodě můžete kompletně zařídit celou svou ložnici a ještě si všechno vybrané zboží nechat poslat až domů. Dormeo.cz doručuje zboží prostřednictvím České pošty i s pomocí kurýra PPL, zvolit ale můžete i osobní odběr u Uloženky. Pokud zvolíte dopravu od některé z přepravních společností, zaplatíte za poštovné 120 Kč při platbě přes PayU a 155 Kč při platbě na dobírku. Pokud dáte přednost odběrnému místu Uloženka, vyjde vás doprava na 65 Kč při platbě při převzetí zboží a na 45 Kč, pokud zaplatíte přes PayU. Vzhledem k pozitivním recenzím, hodnocením, zkušenostem a diskuzím, jsou zde vaše peníze v bezpečí.