Záclony a bytový textil

Ryze česká společnost RALI Decor s.r.o. patří k nejoblíbenějším prodejcům povlečení, záclon a dalšího bytového textilu v ČR. Sama firma sídlí v malé obci Návsí u Jablůnkova v okrese Frýdek Místek. Před 20 lety začínala jako tištěný zásilkový katalog a v dnešní době už prodej zboží probíhá téměř výhradně prostřednictvím jejího internetového obchodu. RALI prodává záclony a bytový textil za jedny z nejnižších cen. V jejích katalozích nechybějí ani bohaté akce, výprodeje a slevy.

Většina bytového textilu, záclon, závěsů i povlečení Rali je české výroby. Pokud bychom se měli podívat na nejoblíbenější druh zboží, který zde zákazníky kupují nejvíce, budou to právě záclony, závěsy a voály. K dispozici jsou jak ty hotové, kusové tak si i můžete nechat ušít okenní textilie přímo na objednávku. Nechybí ani metráž, kterou ocení zejména šikovné hospodyně, které umějí šít samy. Jediná podniková prodejna je otevřena v malé vesničce Návsí v ulici Pod Výtopnou 993. Většina zákazníků však k nákupu využijete internetový e-shop značky, které nyní společně navštívíme.

Prodej záclon a bytového textilu RALI Decor

Veškerý sortiment této značky nejlépe zakoupíte přes oficiální internetový obchod RALI.cz. Ten si u zákazníků získal více než 99% pozitivních recenzí, zkušeností a hodnocení a to i v nezávislých diskuzích. RALI záclony a bytový textil představují prvotřídní kvalitu od osvědčeného českého výrobce. Jak už tu padlo, v katalogu nabízí e-shop záclony, závěsy a voály všeho druhu. Nakoupit zde můžete metrážové záclony, kusové, hotové, žakarové, voálové, vitrážové a nechybějí ani velmi moderní provázkové záclony, voály, řasící látky nebo samostatná metráž a záclonovina.

Ze závěsů jsou v nabídce závěsy zatemňovací, dekorační, bavlněné, saténové i voály do dětských pokojů. Značka RALI, to nejsou pouze záclony, ale i další bytový textil. Z něj ve stručnosti zmiňme stovky druhů povlečení a ložního prádla – polštáře, deky, přikrývky i prostěradla a dále pak například přehozy, ručníky, osušky, utěrky, prostírání, zástěry, ubrusy, koupelnové předložky, dětské textilie, pleny nebo vánoční dekorace. Vše seženete i ve slevách, akcích a výprodejích a RALI tak jednoznačně představuje etalon kvality na poli záclon a bytového textilu v ČR.