Internetový obchod

Pokud sháníte polštáře, přikrývky, matrace či další vybavení do ložnice, představuje internetový obchod značky Dormeo jasno volbu. Jedná se o jedničku na trhu, která u nás působí již více než 20 let. Za tu dobu si její výrobky získaly tisíce pozitivních recenzí, zkušeností a hodnocení a chválu můžete na Dormeo najít i v internetových diskuzích. Značka spadá do stejné skupiny jako známý televizní prodejce TopShop. Výrobky značky Dormeo tak mnozí z vás určitě znají i z televizní reklamy. A na co se můžete těšit pěkného? V internetovém obchodě Dormeo na vás čeká kompletní vybavení ložnice. V katalozích tak najdete zejména matrace, přikrývky, polštáře, přistýlky, povlečení, postelové rošty, pyžama, župany a dokonce i základní ložnicový nábytek nebo spací potřeby pro děti.

Internetový obchod Dormeo.cz

Oficiální internetový obchod značky můžete navštívit na adrese Dormeo.cz. Na ni najdete kompletní katalogy s matracemi, polštáři, přikrývkami a dalším zboží. Nechybí zde ani výprodeje, slevy a akce. Co se dopravy týče, ta vyjde při online nákupu z tohoto internetového obchodu na 119 Kč. Využit můžete i osobní odběr na pobočkách sítě Uloženka.cz. V takovém případě dáte za dopravné jen 45 Kč. Dormeo je ve svém oboru jasnou jedničkou a nákup zde tak lze jedině doporučit. Jeho výrobky mají od klientů v diskuzích vždy pozitivní hodnocení, recenzí i zkušenosti a veškeré zakoupené zboží navíc můžete až do 30 dní vrátit. Na vybrané matrace se také vztahuje extra prodloužená záruka až 15 let.

Pokud dáváte raději přednosti osobnímu výběru, můžete navštívit některou z kamenných prodejen Topshop.cz, ve kterých najdete i všechny výrobky značky Dormeo. Z jednotlivých měst je v roce 2015 nabízí například Praha (OC Europark Štěrboholy, Shopping Park Čestlice, Novodvorská Plaza, Palackého 14), Brno (Kobližná 12), České Budějovice (Pražská 2738, Nádražní 1759 ), Plzeň (OC Olympia), Ostrava (OC Nová Karolína) a Pardubice (AFI Palác). Bohužel osobní odběr zboží objednaného z internetového obchodu Dormeo na těchto prodejnách zatím možný není.