Levné povlečení na 2 postele

Sháníte levné a přitom kvalitní povlečení na 2 postele. Tak jste ho právě našli! Je jasné, že ceny ložního prádla na dvojlůžko jsou zpravidla o něco vyšší než toho běžných rozměrů a to z důvodu větší spotřeby materiálu. Pokud ale víte, kam se dívat, nemusíte zaplatit zase o tolik moc. Na všem rozhodnutí tak už bude jen, jakému stylu či materiálu dáváte přednost.

V našich katalozích můžete vybírat z povlečení mikroplyšového, flanelového, krepového a u zákazníků jsou oblíbené i modely bavlněné, saténové, jersey, luxusní kašmírové, atlasové, bambusové nebo froté. Stejně pestrý je i repertoár prodávaných barev. Bílé, červené, černé, fialové, zelené, modré, hnědé či růžové. Zakoupit můžete jak celé sady s levným povlečením na 2 postele tak i jednotlivé deky, přikrývky, polštáře nebo prostěradla.

Akce s levným povlečením na 2 postele

Celá řada výrobců a značek nabízí výhodnou nabídku s levným povlečením na 2 postele. Jednotlivé rozměry a ceny diskutujeme podrobně níže. Kvalitní a cenově dostupné ložní prádlo na dvojlůžko nabízí již tradičně Vyprodejskladu­.eu. Osvědčenou českou kvalitu zde reprezentují značky RALI Decor či Veba. Za zahraničních značek pak můžeme doporučit například výrobky značky Dormeo či zásilkový obchod Bonprix. V menu po levé straně však můžete vybírat z celé řady dalších osvědčených značek. Všechny si od našich zákazníků vysloužily v diskuzích a recenzích jen ty nejlepší hodnocení a zkušenosti.

K jednotlivým rozměrům. Povlečení určené na dvojlůžko se vyrábí nejčastěji v rozměrech 220×200 cm. K dispozici jsou i extra prodloužené a rozšířené modely v rozměrech 240×220cm a 240×260 cm, pod kterými se pohodlně dva lidé vyspí. Jen pro připomenutí, běžná velikost ložního prádla je 140×200 cm. Nejnižší cena levného povlečení na 2 postele startuje přibližně na částce 600 Kč za jeden set (deka – přikrývka, prostěradlo, polštář) a to se bavíme o výprodejích, akcích a slevách. Nejlevnější je povlečení bavlněné; krepové, mikroplyšové nebo flanelové pak bývá obvykle o něco dražší.